Kot Şort Modelleri

Bacak güzelliğine güvenen ve nispeten açık giyimden hoşlanan her kadın için kot şort çok güzel bir kıyafet seçeneği olarak kendini gösterir. Geçmiş zamanlarda, artık dizleri yıpranmış olan jean pantolonları kesip şort haline dönüştürmek moda iken, artık günümüzde birçok jean markasının kot şort tasarımlarında ciddi bir artış yaşanıyor. Hatta öyle ki, daha önce sadece deniz kıyısında yaygın şekilde kullanılan bu şortlar, şimdi gündelik hayattaki yerini çoktan almış durumda.

Kot Şort Modelleri

Kot Şort Modelleri

Kot Şort Kimlere Yakışır?

Aslında birçok kıyafette olduğu gibi, kot şort da kendine yakıştıran kişilere daha çok yakışır. Yani eğer bir kıyafetin içinde beden hareketleriniz rahatsa ve kendinize güvenli görünüyorsanız, o zaman o kıyafetinizi yakıştırmışsınız demektir. Tabii ki bu noktada birkaç püf noktası vermeden de geçemeyiz.

Kot Şort

Kot Şort

Kıyafet seçerken, mevcut kilonuz ile renk seçimleriniz arasında bir ilişki olduğunu bilmeniz gerekir. Örneğin eğer bacak boyunuz normalden biraz daha kısa ya da kalın ise, o zaman daha ziyade koyu renkli kot şort tasarımlarını tercih etmelisiniz. Çünkü koyu renkler, insanları olduklarından daha ince gösterir. Tersi bir şekilde kendinizi çok zayıf buluyorsanız, o zaman da açık renkli kıyafetleri tercih ederek sorunu gidermiş olursunuz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir