Kuvvetli Bir Zeka İçin

Sizde güçlü bir beyne ve sınırı olmayan bir birikime sahip olmak istemez misiniz? Güçlü beyin ve onu destekleyen canavar gibi bir birikim sizi hayatınızın her alanında başarıya ulaştırır. Hiçbir zaman başarısız olma durumu ile karşılaşmazsınız. Eğer bu ikiliyi istiyorsanız da yapmanız gereken bir şey vardır. Kendinizi geliştirmeniz gerekiyor.

Kuvvetli Bir Zeka İçin

Kuvvetli Bir Zeka İçin

Bir insan kendini birçok yöntem ile geliştirebilir. Ama bunların en kesin sonuçlu olanı yani garantisi kitap okumaktır. Kitap okumak, perspektif geliştiren muazzam bir aktivitedir. Okuduğunuz en kötü kitap bile size bir şeyler katar. Farklı bakış açılarından doğan bambaşka hayatlara tanık olmak sizce de fazla heyecan verici değil mi?

Hayatınıza Alın

Hayatınızı kendi pencereniz darlığında yaşamaktan vazgeçin. Kitaplara katılarak farklı hayatların farklı karakterlerini tanıyın ve onlarla kendinizi karşılaştırın. Onlardan bir şeyler kapın. Kendinizi bundan iyi hiçbir şekilde geliştiremezsiniz. Diksiyonunuzdan zekanıza, düşüncelerinizden bilginize her açıdan yarar sağlayan kitaplara artık kapattığınız, kilit vurduğunuz o lanet kapıları açın ve onları hayatınıza alın.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir