Mikro Saç Kaynak Uygulaması

Dünyadaki en son saç kaynak uygulama tekniklerinden bir olan “mikro saç kaynak nasıl yapılır ?” sorusunun en önemli noktası uygulama da oldukça ince saç tutamları ile çalışma yapılmasıdır. Bu az saça kaynak uygulama sayesinde daha doğal bir görüntü elde ediliyor. Şeffaf kapsül granülleri ile yapılan çalışmada bu kapsüllerin ısı ile eritilmesi ile kaynak ve doğal saç birbirine tutturulur.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Hem oldukça ince tutamlara uygulanması hem de şeffaf kapsül kullanımı ile kaynak uygulaması belli olmayarak oldukça hafif bir uygulama olur. Kaynak işlemi sırasında hiçbir acı ya da ağrı hissedilmez. Ayrıca kullanımda da kolaylık sağlar. Çıkarılma esnasında kendi saçınıza zarar vermeyen özel bir çözücü jel ile uygulama sonlandırılır.

mikro saç kaynak fiyatları

mikro saç kaynak fiyatları

Mikro Saç Kaynak Uygulamasının Kullanımı

Mikro saç kaynak uygulamasının ardından saçlarınızı dilediğiniz gibi toplayabilir istediğiniz topuz modelleri rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Ayrıca tüm kuaför işlemleri röfle ve boyama dâhil olmak üzere yaptırmanızda hiçbir sakınca yoktur.

saç kaynak modelleri

saç kaynak modelleri

Özel kullanım ürünlerine de ihtiyaç duyulmaz. MR ve X-ray cihazlarında sorun yaratmaz. Uzman kadrosu ile Atrium Paris kuaför de uygulamayı güvenle yaptırabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir