Püskül Modası Geri Geliyor

Ülkemiz içerisinde bulunan birçok koleksiyoncu, kadınların en iyi ve şık giyimleri konusunda onlara yön verici olan birçok şaşırtıcı detayları ön plana koyarak, modayı yaratıyorlar. 2014 yaz sezonuna geri dönmek istediğimizde, hatırlarsanız harika bir moda vardı: püskül modası. Bu sezonda da kış aylarıyla beraber devam edecek harika bir moda olarak hayatımızda kalıyor…

püsküllü çantalar

püsküllü çantalar

Püskül Modası Kışında Var!

2014 2015 sezonu içerisinde sonbahar ve kış ayları yaşayan kadınlar, harika tasarımlarla birleşen çok iyi püskül modası içerisinde kendilerini bulabilirler. Direkt olarak boho stili adı verilen püsküller, kış sezonu içerisinde de çok popüler olma yolunda ilerliyor. Gerçekten süet aksesuarlar üzerinde hayat kurtarıcı özelliklere sahip, çarpıcı ve iddialı bir giyim olarak karşınıza çıkan bu modeller; ayakkabı, çanta, kemer ya da bunlar dışında elbise, etek gibi modellerde kullanımı hızlıca artacaktır.

püskül modası

püskül modası

Püskül modası, sizlerin de bildiği üzere yaz ayında yapılan bir modaydı. Trend çok tutunca ve kadınların bu yönde ki istekleri devam edince, kış sezonu içerisinde de olabilecek şekilde hazırlığa geçildi. Zevklerinize uygun şekilde giyebileceğiniz birçok elbise de püskül modasına rastlayabilirsiniz.

püsküllü çanta

püsküllü çanta

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir