Saç Kaynağı ile İmaj Tazelemesi

Saçlarınız uzamıyorsa ya da saçlarınızın uzaması için aylarca beklemek istemiyorsanız, kendinize ve çevrenize hoş bir sürpriz yapmak arzusundaysanız saç kaynağı ile görünümünüzü çok kısa sürede değiştirebilirsiniz.Boncuk kaynağın doğru adresi Atrium Paris Kuaför 1989 yılından beri saç bakımı ve saçla ilgili uygulamalar konusunda Ataköy’de hizmet veriyor. Boncuk veya halka kaynak denilen yöntemde halka şeklindeki hafif metal alaşımlı malzeme ile saç uzatılıyor.

boncuk saç kaynak

boncuk saç kaynak

Ancak salonda başka yöntemlerle de kaynak uygulaması yaptırılabiliyor. Dünyada kabul görmüş 5 kaynak uygulaması bulunuyor. Bu seçeneklerin hepsi müşterilere sunuluyor. Tüm seçeneklerde son teknoloji kullanılıyor. Uzman kadro ile yapılan uygulamalarda %100 insan saçı kullanılıyor. Kişiye özel tasarımlar yapılıyor. Salonun web sitesinde uygulama fotoğrafları incelenebiliyor ve uygulamaların öncesi ve sonrası karşılaştırılabiliyor.

Seyrek Saçlar İçin de Çare

Her türlü kuaförlük hizmeti verilen salonda saç seyrekliği ile ilgili problemler de çözüme kavuşturuluyor. Seyrek saçlarının gür ve canlı saçlara dönüşmesini isteyenlere kaynak uygulamaları ile çare olunuyor.Tüm dünyada kadınların ilgisini çeken kaynak uygulamaları ile zahmetsizce uzun, gür, bakımlı saçlara sahip olmak mümkün oluyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir