Samsung Buzdolabı

Teknoloji ve tasarımı ürünlerinde buluşturan Samsung, her geçen gün yeni ürettiği beyaz eşya grubuyla sektöre damgasını vuruyor. Her gün yeni çıkan beyaz eşya modelleri, teknolojiyi daha iyi kullanarak daha dayanıklı ve daha fazla özelliğe sahip modellerle piyasaya çıkıyor.

samsung buzdolabı

samsung buzdolabı

Özellikle buzdolabı konusunda kullanıcıların ilk beklentisi uzun yıllar sıkıntısız kullanımdır. Samsung da bunu göz önünde bulundurarak her ayrıntıyı düşünüp, uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler yapmaya özen gösteriyor.

Samsung Buzdolaplarındaki Son Gelişmeler

Space Max ve Twin Cooling Plus teknolojileri sayesinde Samsung buzdolapları daha geniş hacim ve uzun süre tazelik garantisi sunuyor. Özel olarak geliştirilen Space Max teknolojisi sayesinde buzdolabının dış boyutları sabit tutularak iç hacim maksimum genişliğe çıkartılıyor. En yüksek teknolojiyle geliştirilen özel ve ince malzeme sayesinde buzdolabının dış ölçüleri değişmezken, duvarları 45mm’den 30mm’ye inceltiliyor.

buzdolabı

buzdolabı

Space Max teknolojisi ile genişleyen iç hacmiyle Samsung buzdolapları, kalabalık ailelerin kurtarıcısı oluyor. Bu sayede, yemekler önceden hazırlanıp geniş ve derin raflara kolayca yerleştiriliyor. Samsung’un Twin Cooling Plus teknolojisine sahip buzdolaplarında bulunan birbirinden bağımsız çalışan çift fan, buzdolabının her rafında ihtiyaç duyulan en uygun nem seviyesini sağlıyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir