Tablolar En Başarılı Dekorasyonların Tamamlayıcısıdır

Evinizde hiç tablo var mı? Ya da duvarlarınıza tablo asmaktan hoşlanır mısınız? Kimleri duvarlarını dünyanın en güzel yerlerini yansıtan manzara resimleri ile süslemeyi tercih ederken, kimileri ise hayvan figürleri ya da soyut resimlerden hoşlanırlar. Ama ortak nokta herkesin duvarında bakmaktan keyif aldığı resimlerin bulunmasıdır.

tablolar

tablolar

Tablolarınızla Zevkinizi Konuşturun

Evinizi ya da ofisinizi dekore ederken yapacağınız ilk değişikliklerden biri duvarlar üzerinde olur. Önce rengini değiştirirsiniz ardından duvarlarınızı hangi tablolarla süsleyeceğinizi düşünmeye başlarsınız. Belki yeni bir şeyler alıp asmayı tercih edebilir ya da var olan tablolarınızı yenileri ile bütünlemek isteyebilirsiniz. Evinizdeki her odanın ayrı bir ruhu olduğundan ona göre seçimler yaparsanız dekoratif anlamda da bir bütünlük yakalamış olursunuz.

tablo

tablo

Salonunuzda klasik mobilyalar tercih ettiyseniz aynı ağırlığı yansıtan tablolar seçmelisiniz. Mesela gösterişli hayvan figürlerini yansıtan ve kenarları altın varaklardan oluşan bir tablo tercih edebilirsiniz. Çalışma odanız için ise baktığınızda zihninizi boşaltmaya yarayan belki soyut kavramları içeren tabloları kullanabilirsiniz. Hangi resmi yansıttığından çok zevkinizi yansıtması daha önemlidir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir