Yeni Sezon Keten Elbise Modelleri

Keten elbiseler özellikle yaz aylarında bayanların ilk terci ettiği elbiselerdir. Günlük yaşamda genellikle krem, kahve rengi, haki ve yeşil renklerin tercih edildiği keten elbiseleri sandalet ve salaş aksesuarlar ile kombinleyerek değişik ve güzel bir kombinasyon yakalıyorlar. Gece ise beyazın ve siyahın tercih edildiği bu elbiselerin gece uygun olarak aksesuar ve büyük numara şık ayakkabı seçimi ile de şıklığı ve zarafeti taşırken aynı zamanda rahatlığı da beraberinde getiriyor.

keten elbise

keten elbise

Ketenin rahatlığı ve yaz aylarında seri tutması ile orantılı olarak mağazalarda bu talebe cevap verecek çeşitlilikte ürünü koleksiyonlarına ekliyor. Bu çeşitliliğin arasında keten elbiselerin etek boylarında, yaka ve kollarda oymalar yapılarak değişik tarzda birçok modeller karşılaşmanız mümkün.

Keten Elbise Kullanım Önerisi

Keten kumaşlar için kullanım çok önemlidir. Genellikle ütüsünden şikâyet edilen keten elbiseler için önerimiz ise çamaşır makinesinin sıkma ayarını en aza getirmeniz ve mümkünse sererek kurutmanızdır. Bu şekilde hem daha az kırışacak hem de rahatlıkla ve kolaylıkla ütüleyebileceksiniz. Buna ilave olarak çok kurumadan hafif nemli iken ütülemekte en pratik yöntemdir.

keten elbise modelleri

keten elbise modelleri

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir