2015 Sezonu Aksesuar Modası

Eskiden evin en son karar verilen ve araya serpiştirilerek eve hoş bir hava katması amacıyla kullanılan aksesuarlar, şimdilerde neredeyse evin en önemli parçaları haline geldiler. Geçen yıl itibariyle artan aksesuar merakı insanlara aksesuara uygun ev düzenleme fikrini benimsetti. Artık bir çok kişi tarafından evin aksesuarları önce seçilip, diğer tamamlayıcılar ona göre belirleniyor.

ev dekorasyonu

ev dekorasyonu

Aksesuar Modasına Hızlı Bakış

Belirli bir meslek grubu ya da hobi alanına özel aksesuarlar birer birer bir çok kişinin evini süslemeye başladı bile. Daha çok otantik tarzların öne çıktığı aksesuar modasında, yoğun olarak kullanılan renkler, beyaz, kırmızı, mavi ve pudra pembesi. Bununla birlikte küçük minyatürlerde, resim çerçeveleri, aynalar, biblolarda her rengi görmek ve her renkle kombinasyon yaparak evleri süslemek mümkün.

aksesuar

aksesuar

Kuş ve kafes figürlerinin öne çıktığı dekoratif eşyalarda, farklı renklerin zıtlığı ama aynı zamanda hareketliğinden yararlamak mümkün. Öne çıkan mavi ve pembe renkleri, kırlentten, bibloya, çerçeveden, şamdana bir çok örnekte kendini gösteriyor. Hareketlenen dekorasyon modası, kendine özel bir kulvar açarak, insanların ev dekorasyonu konusunda da yoğun alışveriş trafiği yaşamasına neden oluyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir