2017 Yılındaki Dekorasyon Trendleri Neler?

2017 yılında farklı birçok dekorasyon stili bizler ile buluştu. Her yıl değişen dekorasyon trend renkleri içinde bu yıl moda olan yeşil olarak yerini aldı. Yeşilin her tonunu dekorasyon içeriklerinde görmeniz mümkün.  Yeşil koltuklar, duvar kâğıtları, fon perdeler ve benzeri detaylar içinde oluşan yeşil renginin tamamlayıcı tonu beyaz, krem ve ekru denilebilir. Bunun yanı sıra yeni sezon içinde morlar, mürdümler, koyu maviler de sık rastlana tonlar olarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıl sezon giyim dünyasından adını sıklıkla duyuran kumaş seçimi kadife yeni dekorasyon trendi içinde yerini aldı. Bunun yanında nubuk ve süet türü kumaşlara da rastlanabilir.

dekor

dekor

Doğal ve Sofistike Dokunuşlar

Yeni sezonda evini yenilemek ya da yeni ev dekorasyonu yaratacak olanların ilk tercihi doğallık olması gerekir. Yeni sezon dekorasyon stili doğallığı evlere, iş yerlerine taşınmasını gerekli kılıyor.  Doğal mermer görünümlü kaplamalar, ahşap dokular, kiremitler, tuğla örülü duvarlar, rüstikler, şömineler ile son derece sofistik bir etki yaratırken 2017 yılındaki dekorasyon stiline de en yakın trendi yakalamış olursunuz.

dekorasyon

dekorasyon

Dekorasyonun vazgeçilmez parçası olan aksesuarlar ise 2017 yılı içinde bakır tonlarında yerini aldı. Bakır tonları sadece aksesuarlarda değil aynı zamanda aydınlatma ürünleri içinde de gömseniz mümkün. Zarif ve sade dokunuşların yansıdığı yeni sezon dekorasyon stilinde daha çok kişiye özgü havanın yansımalarını görebiliriz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir