Modern Gizli Işıklandırmalar

Daha güzel ve gösterişli bir ortam içerisinde yaşamayı herkes ister. Günümüzde ise yapılan yeni evler içerisinde kullanılan farklı yapılanmalar sayesinde istenilen bu değişim ve gösterişli ortam çok daha fazla ön plana çıkarılmaya başlandı.

Işıklandırma

Işıklandırma

Modern bir dekorasyon yapan yeni mimarların iç alanlarda en sık kullandığı şeylerin başında duvar kağıtları ve gizli ışıklandırmalar geliyor.Genellikle her oda içerisinde kullanılan ve ters tavan olarak adlandırılan gizli ışıklandırmalar sayesinde çok daha loş ve kullanışlı ortamlar ortaya çıkarılıyor.

Yatak Odası Işıklandırma

Yatak Odası Işıklandırma

İçerisinde kullanılan sarı ve farklı renklerdeki ışıklar sayesinde bu gizli bölmeleri aynı zamanda gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.

Beklediğiniz Ortamlar

Mutfak Led Aydınlatma

Mutfak Led Aydınlatma

Yıllardan beri hayalini kurduğunuz eve sahip olmak, daha güzel bir dekor içerisinde yaşamak için üretilen yeni ürünleri, yeni dekorasyon modasını takip etmek şart.

Aydınlatma

Aydınlatma

Beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayacak olan bu yeni evler içerisinde kullanılan ışıklandırmalar beraberinde kullanılacak destek avizeleri ya da kenar ışıklandırmaları ile beraber dekor edilebilir.

Tv Ünitesi Aydınlatma

Tv Ünitesi Aydınlatma

Günün modası içerisinde yer alan birbirinden özel dekor ürünleri ile kapalı mekanlar artık çok daha çekici olacak.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir