Araç Kiralamanın Güvenli Adresi

Günümüzde araç kiralama, özel arabaya ihtiyacı olan her sürücünün sık sık başvurduğu bir işlemdir. Gerek uzun süreli gerekse de kısa süreli olarak isteğinize göre değişen araç kiralama sisteminde Lider Oto Kiralama & Galeri ile irtibata geçebilirsiniz. Araç kiralama Kars şubesi için sistemde bulanan araçlara göz gezdirebilir ve ihtiyacınız olan türü kolaylıkla kiralayabilirsiniz.

oto kiralama şartları

oto kiralama şartları

Araç Kiralamanın Şartları Nelerdir?

Araç kiralama konusunda oto kiralama şirketine karşı istenen güven, aracı kiralayan kişiden de aynı şekilde beklenir. Sürücünün aracı kiralamadan önce yapması gerekenler vardır. Bunların başında kişinin ekonomik bir araç için kiralama yapabilmesi için 21 yaşını doldurmuş olması gerekir. Orta grup araçlar için kişilerden 25, üst grup araçlar için 27 ve lüks araçlar için ise 30 yaş şartı aranır.

araba kiralama yerleri

araba kiralama yerleri

Yaş şartının yanı sıra ekonomik grup araçlardan kiralama yapan müşterilerde 2 yıllık, orta grubu kiralayanlarda 3 yıllık, üst ve lüks grubu kiralayanlarda ise 5 yıllık ehliyet koşulu aranır. Araba kiralama hakkında daha fazla bilgi almak için Lider Oto Kiralama & Galeri ile irtibata geçebilir ve güvenli bir şekilde işleminizi hayata geçirebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir