Boşanmış Bir Babayla Tekrar Birlikte Olmak

Büyük umutlarla ve hayallerle evlendiniz. Eşinizin sizin için doğru insan olduğunu ve onunla bir ömür boyu mutlu olacağınızı düşünüyordunuz. Hatta evliliğinizin meyvesi olan çocuğunuzda dünyaya geldi ama hiçbir şey istediğiniz gibi gitmedi ve umutlarınızın bittiğini anladığınızda eşinizden ayrıldınız. Peki o eşinizle tekrar bir araya gelmek sizce gerçekten imkansız mıdır?

ikinci şans

ikinci şans

Neden Olmasın?

Boşanmanızı tetikleyen birçok sebep olabilir ama herkes ikinci bir şansı hakkeder. Üstelik o sizin çocuğunuzun babasıdır. Eşinden ayrılan ve birde çocuğu olan bir adam geçmişinden büyük dersler çıkarmış adamdır. Bu dersleri çıkardığındaysa keşke kelimesini alır ağzına. Ama sonra yüreği fısıldar aklına ve bir anda kendisini kapınızın önünde bulur.

geri barışmak

geri barışmak

Her şeyden pişman olan ve size değer verdiğini, ileride de vereceğini hissettiren adama bir şans tanımalısınız. Sizden ikinci şans alan erkek tekrar ona nikah masasında evet demeniz  için ilişkiye emek verir. Size sürprizler yapar ve çocuğuna ilgili olur. Çocuğunuza bir baba olacağını kanıtlayacak tavırlar sergilerse neden olmasın diyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir