Belinizin İnceliğini Ortaya Çıkarın!

Kadını kadın yapan özelliklerin başında ince bel gelir ve herkesin bu konuda nasıl bir fikre sahip olduğunu bilirsiniz. Güzelliğinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız belinizin kalınlaşmamasına dikkat etmeniz gerekir, çünkü bel kalınlığı diğer katların güzelliğini de gölgede bırakacaktır. İnce bir bele sahipseniz bunu ortaya çıkarmak ya da kalınsa daha ince görünmesini sağlamak için beli ince gösteren kıyafetler mutlaka tercihleriniz arasında yer almalıdır.

Beli İnce Gösteren Kıyafetler

Beli İnce Gösteren Kıyafetler

Hangi Kıyafetler Beli İnce Gösterir?

Kalın bir bel formuna sahipseniz belinizi daha ince göstermek için bol kesim giysilerden uzak durmalısınız. Belinizi tamamen saran peplum bir bluz ya da belinizi sararken üst ve alt kısımları bol bırakan, bu sayede illüzyon etkisi yaratarak beli ince gösteren kıyafetler doğru tercih olacaktır.

Belinizin daha ince görünmesini yüksek bel bir pantolon ile de sağlayabilirsiniz. Yüksek bel pantolonlar hem bacak boyunuzun daha uzun durmasını sağlar hem de belinizi daha ince gösterir. Kum saati formunda bir görünüm elde etmek için mutlaka bel oyuntusunu ortaya çıkarmalısınız.

Beli İnce Gösteren Kıyafetler

Beli İnce Gösteren Kıyafetler

Kıyafetlerinize ekleyeceğiniz bir kemer de belinizi daha ince görünüme kavuşturabilir. Bedeninizi tamamen saran bir elbiseye aksesuar amaçlı kalın bir kemer takmanız belinizin daha ince görünmesine yardımcı olacaktır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir