Mercedes’ten Rüya Serisi

Mercedes için en büyük pazarlardan biri olan Amerika’da kullanılan Mercedes araçları diğer ülkelerden oldukça farklı. Her araba markası satış yapacağı ülkenin fiziki yapısına, demografik özelliklerine ve tüketicilerin beğenisine göre ürettiği araçlarda uyarlamalar yapar. Bu nedenle en büyük pazarı olan Amerika’ya da Mercedes özel rüya serisi üretti.

Geçtiğimiz günlerinde Amerika’nın Los Angeles eyaletinde fotoğraflanan Mercedes SL63 AMG serisi alışılmışın dışında farklı renklere boyanmıştır. Los Angeles adı verilen mor renge boyanan Mercedes görünüşüyle diğerlerine oranla oldukça farklıydı. Siyah jantlara sahip olan Mercedes’in kapı altlarında ve sis farının alt taraflarında bulunan sarı renkli çizgiler ise araca apayrı bir hava katmış.

Mercedes’ten Rüya Serisi

Mercedes’ten Rüya Serisi

Mercedes Kiralama

Yine ön kısımda bulunan geniş gövde spoyleri ise klasik Mercedes çizgisinden farklı olarak araca daha dinamik ve sert bir görünüm kazandırmış. Oldukça sıra dışı olan ve görenleri şaşkına çeviren bu araçtan kaç tane üretildiği ise bilinmiyor. ABD sokaklarına göre yapılan bu yeni aracın ise yollarda fırtına estireceği açıkça görülebiliyor.

Her araba sevdalısının kullanmak istediği bir marka olan Mercedes arabalarına sahip olmakta artık çok kolay. Ankara rent a car kalite ve güvencesi ile geniş araç filosu içerisinde yer alan Mercedes marka otomobillerden dilediğinizi kiralayabilirsiniz. Hesaplı fiyatlarla kiralayacağınız Mercedes marka otomobilleri istediğiniz süreye kadar kiralayabilir ve Mercedes sürüş keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir