Davines Momo Ürünleriyle Saçlarınızı Canlandırın

Çevresel, kimyasal veya fiziksel sebeplerden ötürü doğal nemini yitirerek, yıpranmaya başlamış ve kuruyan saçların sağlıklı olabilmesi ve canlı görünebilmesi için saça özel bir bakım uygulanması gerekir.

saçlarınızı canlandırın

saçlarınızı canlandırın

Doğal içerikler kullanmaya ve zararlı bileşenlerden uzak durmaya çalışan Davines markası, saç bakımında birçok saç sorunu için spesifik seriler geliştirerek kullanıcılarının memnun kalmalarını ve saç sağlıklarını kazanmalarını sağlar.

Davines Momo ise kuru saçlara özgü ihtiyaçların giderilmesi amacıyla formülize edilen bir seridir.

Davines Momo Serisinin Ürünleri ve Özellikleri Nelerdir?

Kurumuş ve nemini yitirmiş saçlar için etkili olan Davines Momo serisinin nemlendirici ve koruyucu şampuanı, saçların nem dengesinin sağlanması ve güçlendirilmesi için idealdir. Saçı 5,5 pH derecesiyle tahriş etmeden temizler. Roka ekstresi, tatlı badem proteini, olive amfo asetat içerikleri saçların korunmasında, nemlendirilmesinde önemlidir.

İnce telli saçlarda yaşanan sönüklüğün giderilmesi ve saçın hacim kazanmasına destek olan Davines Momo Nemlendirici ve Koruyucu Krem, saçın nemlendirilmesini ve kolay taranmasını sağlar. 3,5 pH değeri ince ve yıpranmış saçların bakımını nazikçe yapar. Pro-vitamin B5 ve deve dikeni sütü yağı ekstresi içererek saçın beslenmesi, bakımının yapılması aşamalarında etkinlik gösterir.

saç kremi

saç kremi

Durulanmayan Davines Momo Hair Serum, saçın hafif ve yumuşak olmasına yardımcı olur. Paceco Cartucciaru sarı kavunu özü içerir. Saçın mineral ve vitamin ihtiyacını karşılar.

Davines Serilerinin Etkin Sonuçlar Vermelerinin Sebepleri

Saç bakımında kullanılan doğal veya organik özlerin her birinin işlevi ve bir soruna karşı etkinlik dereceleri farklıdır. Davines saç bakım ürünleri saç sorunlarının çözülmesine yönelik ürün geliştirirken, o sorun için en iyi ve en etkin içeriklerin elde edilmesine dikkat eder. Yani saçların nemlendirilmesinde ve saçların yağ dengesinin sağlanmasında kullanılan önemli içerikleri birbirinden farklıdır. Bu yöntem hem saç bakım ürünün daha etkili olmasına hem de saçtaki olumlu değişimin hızlı bir şekilde gözlenebilmesine yardımcı olur.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir