2015’in Tek Omuz Modası

Bu sezon köklü değişiklikler için çaba sarf eden moda tasarımcıları kıyafetlerde de bu değişikliği ortaya koymayı başarıyor. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle beraber yazın vazgeçilmez parçaları elbiseler oluyor.

2015

2015

Renk renk ve model yönünden birçok alternatifler sunan elbiseler arasından zaman zaman seçim yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Ancak bu sezon gerçekçi ve hoş bir modele sahip olan tek omuz modası ile hem iddialı hem de daha feminen bir duruş elde edebilirsiniz.

2015 tek omuz

2015 tek omuz

Gömleklerden tutunda tişörtlere, büstiyerlere ve elbiselere de yansıyan bu tek omuz elbise modası sayesinde sizde birbirinden güzel ve şık kombinler elde edebilirsiniz. Farklı renk ve modeller arasından sizde beğendiğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Beyaz ve mavinin hakim olduğu 2015 yaz sezonunda işlemeli ve beyaz tonların hakim olduğu sade gömlekler sıklıkla kullanılacak.

Tek Omuz Parçalar Nasıl Kombinlenebilir?

Omuzları açık olan bu yeni trend elbiseler özellikle jean pantolonlarla veya kısa kot şortlara mükemmel uyum sağlıyor. Siz kendi tercihinize göre bol paçalı tiril pantolonlarla veya yırtık kotlarla da kombinleyebilirsiniz. Ancak en güzel kombinin şortlarla olduğunu söyleyebiliriz.

2015 tek omuz modası

2015 tek omuz modası

Takılarla zenginleştirilerek bu kombininizi daha şık ve daha uyumlu hale getirebilirsiniz. Ayrıca omzu açık olan bu elbiseler yaz için çekici görünmenize de yardım eder. Örneğin: Önü işlemeli tek omuz modeldeki bir bluzu kısa yırtık bir kot şortla kusursuz bir kombin hale getirebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir