Dudaklarınızı Çekici Kılacağınız Renkler

Yaz aylarının gelmesiyle cıvıltılı renklerde hayatımıza girmeye başladılar. Özellikle dudaklarda görmeye alışkın olduğumuz renkli rujlar bu yıl daha neon ve çekici olacak. Modacıların belirlediği akımlarla bir dalga gibi yayılan trendler bu sezon henüz yaz başlamadan yayılmaya başladı bile. Kıyafetlerde ve ayakkabılarda kullanılan neon renkleri bu sene rujlarda da görebilirsiniz. Hafif makyajların üzerine sürülen neon rujlar muhteşem görünmenin anahtarını sizlere sunacaktır.

ruj

ruj

Yaz Aylarında Unutulmaz Olmak İçin Efsane Renkleri Seçin

Güneşin yaktığı bronz tenler, açık kumral saçlar hafif allık, uçuşan elbiseler ve neon rujlarla muhteşem bir uyum içerisinde olabilir, tüm sokakları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Turuncu, narçiçeği, çingene pembesi ve mor rujlar size 80’li yılların havasına yeniden bürünmenizi sağlarken aynı zamanda kendinizi özel ve farklı hissetmenizi de sağlayacaktır. Muhteşem dudakların sırrı mat rujların üzerine sürülen parlatıcılarda gizlidir.

rujlar

rujlar

Bronz teninizin ardında parlayan inci dişlerinizle uyum içerisinde dikkat çekmeyi başaran rujlar, bu yaz hissetmek istediğiniz havayı kazanmanızı sağlayacak, sokakların yıldızı siz olacaksınız!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir