Yeni Trend Oversized Pantolonlar 

2017 yılında artık kadınlar daha öncesinde olmadığı kadar rahat bir ve şık bir şekilde giyinmeye başladılar. Büyük beden trendinde ön plana çıkan şeylerden bir tanesi ise pantolonlar. Ancak pek çok konuda olduğu gibi oversized pantolonlar konusunda da dikkat edilmesi gereken bazı detaylar var. Bunlar uygulandığı takdirde ortaya oldukça güzel bir görünüm çıkmış olacak.

oversized pantol

oversized pantol

Sokak Modasında Bol Pantolonları Kullanın

Şimdilerde oversized pantolon modeli hemen her çeşit pantolonda rahatlıkla kullanılabilmekte. Fakat kadınlar bu modayı ağırlıklı olarak sokak modası için kullanmayı tercih ediyorlar. Bu aşamada önemli olan şey ise pantolonun nasıl kombinleneceği.

Temelde rahatlığı hedeflemiş olan oversized pantolon modellerinde güzel ve şık bir görüntünün ortaya çıkması adına dikkat edilecek olan en büyük ayrıntıların başında, aşırı bol ve kötü bir görünümden ziyade doğru kombinlerin elde edilmesini hedeflemek olmalı.

oversized pantol modası

oversized pantol modası

Tarza ve fiziğe uygun seçilecek olan oversized pantolonların üzerine mutlaka doğru beden ölçüsüne sahip olmasına dikkat edilmeli. Genel olarak oversized pantolonların üst kısımlarında tişört ya da salaş kazaklar kullanılmakta. Gömlekler ne yazık ki her zaman güzel görünümü ortaya çıkartmıyor.

Bunun sebebi ise pantolon ve gömleğin birleşiminin doğru görünümü ortaya çıkartmaması. Gömleğin dağınık bir görüntüyü oluşturmasını engellenmek adına üst kısım toplu bir hale gelmiş olacaktır. Oversized pantolonlarda ayakkabı seçerken ise mümkün olduğu kadar snickers tarzı spor ayakkabılar arasından seçim yapılmalıdır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir