En Keyifli Televizyon Rehberi

Televizyon dünyası kendinden fenomen olmuş bir çok dizi ile bahsettirir. Yıllardır seyirci kitlesinden ve reyting oranlarından bir şey kaybetmeyen diziler, yayınlanmaya devam eder. Bu durum hem dizinin hem de dizinin yayınlandığı kanalın lehine sonuçlar verir. Dizi gün geçtikçe kendine yeni seyirci kitlesi oluştururken, dizi sayesinde kanalın aldığı reklam sayısı artar. Dizinin yayınlanma saatinde televizyonun karşısına geçen seyirci, beklediği programı izlerken, araya giren tanıtımlar içinden kendine uygun yeni program ya da dizilerle tanışır. Buda dizinin müdavimini kanalın kemik seyirci kitlesi haline gelmesine olanak sağlamış olur.

kanald yayın akışı

kanald yayın akışı

Televizyon Dünyasında Dizilerin Etkisi

Bir çok programın veya dizinin yılları devirmesi ve hala ilgiyle izleniyor olması, seyircinin konuya, oyunculara ya da sunuculara duyduğu yakınlıkla birebir örtüştüğü gibi aynı zamanda tutunan ve kabul görülen bir programın seyirci tarafından kolay kolay terk edilmediğinin göstergesidir.

Nerede, Ne Var?

Kanal D, yıllardır sergilediği farklı zevk ve tarzlara yönelik çalışmalarıyla Türk televizyon seyircisinin en çok izlediği kanallardan biri. Bütün kanalların, tüm programlarına Tv yayın akışı online tv rehberinden ulaşılabileceği gibi sevilen ve yıllardır yayınlanan bir çok diziye örneğin, Kanal D yayın akışı Kurtlar vadisi ya da başka bir program adı yazılarak, gün, saat gibi bilgilerine ulaşılabilir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir