Kahve Köşeniz: Berjerler

Oturma odanıza, salonunuza ya da geniş olan koridorunuzda koyduğunuz berjerler eve kim girerse girsin hemen hemen her insanın dikkatini çekiyor. Özellikle son zamanlarda dekoratif olarak iki berjer arasına yerleştirilen sehpalar çok ön planda. Önceleri bu sehpalara fiskos masası denilerek olup biteni ya da sadece sohbet etmek amacı güdülerek iki insan karşılıklı oturup konuşurlardı. O zamanlardan da kalan bir kültür olabilir bu berjer sevdası.

berjerler

berjerler

Berjer mi Almak İstiyorsunuz?

Evet, berjer almak istiyorum, evime, salonuma, oturma odama hatta yatak odama farklı bir hava katmak istiyorum diyenlerden misiniz? Soruya cevabınız “evet” ise, adresiniz tam da Çiftçioğlu Mobilya. Yılların deneyimi ve kaliteli hizmeti ile her zaman karşınızda durmaktan büyük keyif alan Çiftçioğlu Mobilya, imal ettiği yeni modelleri ile birlikte, berjer almak istiyorum diyen müşterilerine en iyi hizmeti sunup, nasıl bir berjer istedikleri konusunda fikirleri olmayanlara yardımcı oluyor, ödeme koşulları alıcıya uygun değilse bile fiyatları esneterek uygun ödeme şartları getiriyor.

Birçok estetik algı ve geometrik şeklin yanı sıra, çiçek, doğa ya da içinizi açacak renkler ile tasarlanmış berjerler sizleri Çiftçioğlu Mobilya’da bekliyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir