Ev Dekorasyonu Yenileme Püf Noktaları

İnternet siteleri ve dergiler, içerisinde barındırdığı dekorasyon fikirleriyle her geçen gün yepyeni modelleri gözler önüne seren mecralardır. Günümüzde de bayanların aklını çelmekle meşgul olan bu mecralar içerisinde bulabileceğiniz yüzlerce dekorasyon fikirleri bulunur. Eviniz için yeni bir dekorasyon fikri arıyorsanız, öncelikle içinizden geçenleri düşünerek buna uygun bir dekor modeli bulmaya çalışın.

dekorasyon

dekorasyon

Başkalarının gözünde hoş duran dekorların trend olması nedeniyle evinizde olmasına izin vermeyin. Bu şekilde evinizde rahat etmek ve mutlu olamazsınız. Bunlardan uzak durarak, sadene içinize sinen, ufak dokunuşlardan büyük detaylara kadar bir şeyleri değiştirmek tamamen sizlerin elindedir.

Yeni Bir Şey Almadan Dekor Yeniliği

Duvarlar, bugüne bugün boş duruyorsa eğer sizlere yeni bir şey aldırmak istemiyor demektir. Duvarlarınıza yapabileceğiniz çok ufak ayrıntılarda ki dokunuşlarla beraber, dekorasyon konusunda yeniliklere açık olabildiğiniz sürece başarılı değişiklikler yapabilirsiniz. Bir oda da duvarların tamamını boyamak yerine tek bir köşeye duvar kağıdı yaptırarak ortamın atmosferini çok iyi şekilde değiştirebilirsiniz.

dekorasyon önerileri

dekorasyon önerileri

Bütçenizi Belirlemeyi İhmal Etmeyin

Keseniz ne kadar derinse, daha fazla derine inmenin yolları fikirleriniz arasında geçer… Bu nedenle her şeyden önce bütçenize bir nokta koyun ve ne kadar olduğunu kafanızda belirleyin, bu tutarı ayırın. Daha sonrasında geniş bir bütçe ayırmış olmanızla beraber ilerleyen günlerde sıkıntılara düşmenize neden olmasın.

dekorasyonda moda

dekorasyonda moda

Bütçeniz ne kadar ise buna göre odalarınızın tamamında dekorasyon değişikliği yapabilir ya da sadece sizi bütçenizin kısıtlı oluşuna göre de sizi daraltmakla meşgul eden odalarınız için daha iyi seçeneklerde ev dekorasyonu yenilemesi yapabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir