File Kıyafet Modelleri

Özellikle son bir yıldır oldukça moda olan file kıyafetler kombinlerde birçok farklı türde kullanılabiliyor. Bazen askılı uzun ince bir elbise üzerine hoş bir kombin, bazen sadece üst buluz olarak içine sütyen giyip kullanabileceğiniz bir kombin ya da etek uçlarının kısmında bol bol kullanılan bir detay olarak ele alınabilir. Zaten oldukça ilgi gören file kumaşlar bu yılda yine popüler olmaya devam ediyor olacak.

file elbise

file elbise

File Elbise Modelleri

File elbise modelleri daha çok şık bir yemeğe ya da 5 çayı için uygun bir tercih olabilir. İsterseniz biraz kombin farklılığı yaparak hem spor bir kombin olabilir hem de daha abiye bir tarz yaratabilirsiniz. Bunu altına giyeceğiniz ayakkabı, çanta ya da takılar ile kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

File Etek Modelleri

File etek modelleri ise daha çok gençlerin tercihi oluyor. Yine isterseniz kalem etek olarak ya da mini detayları içine alan bir mini etek olarak kombinlenebilir. Kısaca fileler bu yıl eteklerde kalmaya devam edecek gibi duruyor.

file etek

file etek

Birçok marka file kombinlerine devam ediyor ve farklı parçalar ile kış ayına da uyum sağlamaya çalışıyorlar. Daha çok yaz kombini gibi duyan file kış geceleri için de hoş bir kombin ile gayet hoş olabilir elbette. Sonuç olarak ruhunuz hale çok gençse ve sizler de file tasarımlarını kendinize yakıştırıyorsanız biçe dolabınızda birkaç adet bulundurmanız iyi olacaktır. Kısaca modayı hem takip edecek hem de size uyan özel parçalar seçecek olmanız biraz zorluyor olabilir ama oturmuş bir tarzınız varsa ufak tefek değişiklikler ile bile bunu çok kolay yapabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir