Kate Ve Modası

İngiltere veliaht prensesi Kate Middleton aynı zamanda Cambridge düşesi. Yani bir evlilikle iki kere ünvan sahibi oldu. Sonrasında yaptığı iki doğumla mevkisini iyice sağlama alan Kate, dünyadaki magazin basınının gözdelerinden. Daha önce prenses Diana’yı dillerinden düşürmeyen magazin gazetecileri bu kez de yeni idolleri Kate’in peşinden ayrılmıyorlar.

kate middleton

kate middleton

Son olarak bir Türk modacının tasarladığı ipekli ve bol desenli bir gece elbisesi ile haber olan düşesin giydiği çıkardığı, taktığı takıştırdığı her şey bir haber aslında. Giyeceklerinin parasını ayda 44 bin sterlinlik geliri olan kocasının ödediğini bile biliyoruz.

kate middleton modası

kate middleton modası

Diana’dan Farklı

Sürekli kıyaslansa bile yeni prenses eskisinden farklı. En önemli farkı da özel hayatı. Charles ile evliliği baştan beri iyi gitmeyen, sürekli bir Camilla problemi ile uğraşan, sonunda kendi de sık sık sevgili değiştirmeye başlayan Diana’nın aksine Kate’in evliliği gayet mutlu görünüyor. Yani gelinin kaderi kaynanası gibi olmayacak. Tabii bunda en büyük pay kocasının. Kendini bir türlü İngilizlere sevdiremeyen baba prens Charles’ın yanında Kate’in kocasına İngilizler bayılıyorlar.

kate middleton elbiseleri

kate middleton elbiseleri

Düşes de güzel eş, sevecen anne, şık prenses hayatına gayet iyi uyuyor. Gündelik hayatında  giydiği pantolon gömleği bile şıklık derecelendirmesine giren Kate, sürekli güzel, zarif ve bakımlı olmak zorunda. Çünkü hayattaki misyonu zaten bu. İngiltere tahtına veliaht vererek temel görevini yerine getirdi. Prenses Diana’nın kara mayınlarının yasaklanması gibi siyasi konularda zaman zaman yaptığı çıkışlar onun yanından bile geçmiyor. Belki de bu yüzden uzun yaşayacak.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir