Keratin Saç Kaynak Nedir?

Bayanların herhangi bir sebepten dolayı kestirmiş oldukları saçlarını tekrar uzatabilmeleri için artık keratin kaynak uygulaması devreye giriyor. Saçın kendi içerisinde doğal olarak yer alan bir madde olan keratin ile yapılan bu saç kaynak tekniği saçlara hiçbir zarar vermeden doğal bir şekilde uzun ve sağlıklı gözükmesini sağlıyor.

keratin saç kaynak

keratin saç kaynak

Saç kaynak uygulamaları arasında bütün dünyada en fazla tercih edilenlerden birisi olan keratin saç kaynağı uygulaması, yapıldıktan sonra günlük hayatınıza devam edebileceğiniz ve istemediğiniz zaman özel araçları sayesinde pratik bir şekilde çıkartabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Keratin Saç Kaynağı Zarar Verir mi?

Saç kaynak uygulamalarının herhangi bir şekilde sağlığınıza zararı yoktur. Keratin saçın kendi yapısında yer alan doğal bir madde olduğu için saçlarınız zarar görmez. Profesyonel ve tecrübeli kuaför salonlarında bu işlemleri yaptırdığınız takdirde 3 ile 6 ay boyunca keratin saç kaynağınızı sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ünlü saç tasarımcısı Bülent Yılmaz’ın kuruculuğunu üstlendiği Atrium Paris Kuaför salonunda keratin saç kaynağı uygulamasını güvenilir ve kaliteli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir