Koridorlarınıza Uygun Portmantolar

Evlerin koridor kısımlarında ve hatta eve ilk giriş anında karşılaşılabilecek mobilya modellerinden birisi de portmantolar olarak bilinir. Misafirlerin genel olarak ilk karşılaştıkları mobilya türü olan bu modeller, bir nevi ev hakkında ilk yorum için de incelenen ürünler olarak karşımıza çıkar.

Koridorlarınıza Uygun Portmantolar

Koridorlarınıza Uygun Portmantolar

Benzer modeller içerisinde var olan bu mobilya türü, genel olarak aynalı ve aynasız şeklinde çeşitlerine ayrılır. Tek kapılı ya da çift kapılı şeklinde de yine ayrım yapılarak kullanım sağlayabilirsiniz. Bunların dışında mont, ceket, hırka asmak ya da ayakkabılarınızı koyabileceğiniz raflarıyla beraber tam fonksiyonlu bir şekilde bulunması gereken portmantolar ile siz de evinize uygun dekorda seçim yapabilirsiniz.

Portmantolar

Portmantolar

Evinizin girişine uygun portmantolar

Çiftçioğlu Mobilya olarak sizlere sunacağımız kalite içerisinde sizlerde birbirinden farklı modellerde ki portmantolar içerisinden seçim yapabilir, hem büyüklük hem de renk olarak seçiminizi yapıp buna göre sizlerde dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden dilediğiniz portmanto modelini inceleyebilir ve buna göre evinizin şıklığına, tarzına uygun seçiminizi kendi başınıza istediğiniz gibi, kendi zevkinize göre yapabilirsiniz.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir