Kuru Öğütme Tesisi

Maden olarak fabrikalara gelen ham maddelerin müşteri tarafından kullanılacağı yere ve istenilen inceliğe göre öğütülmesine kuru öğütme tesisi adı verilir. Günümüzde en çok kullanılan yöntemlerden biri olan kuru öğütme sisteminde malzeme akış kontrolü, tartım ve silolama işlemleri yapılır.

Tüm öğütme sistemleri konusunda başarısını kanıtlayan ve müşterilerden hiç şikayet almayan firmamız tüm öğütme işlemlerini ihtiyaca uygun olarak planlayıp projelendirerek, otomasyonu devreye almakta ve daha sonra teknik ve servis hizmetlerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Firmamız sadece öğütme tesisi konusunda değil mevcut kullanılan sistemlerin modernizasyonu ve yeni yapılacak olan sistemlerin de mevcut sisteme entegrasyonu alanında da hizmet vermektedir.

Kuru Öğütme Tesisi

Kuru Öğütme Tesisi

Kuru Öğütme Sisteminde Remas Farkı

Öğütme sistemlerinin kalitesi ile adını duyuran Remas, ayrıca seramik sektöründe de kırıkları ve kabul edilmeyen ürünlerin de tekrar kullanılmasını sağlamıştır. Belirli tane boyutlarında öğütülerek isterseniz tekrar değirmenlere beslenmesi isterseniz de yer altı havuzlarında su ile beraber tekrar karıştırılması ile spray dryer ünitesine gönderilmesi mümkündür. Kuru öğütme sistemlerine ihtiyacınız varsa size bu konuda en iyi yardımcı olacak olan Remas’ı http://www.remas.com.tr/kuru-ogutme-tesisleri/ adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir