Lazer Epilasyon Merkezleri

Lazer epilasyon vücudun istenmeyen yerlerinde ortaya çıkan kıl ve tüylerden kesin olarak kurtulmanın en hızlı ve sağlıklı yoludur. Vücudun istemeyen bölgelerin oluşan tüyler çirkin bir görüntüye neden olduğu gibi kişiyi de rahatsız eder.

Bayanlarda dudak üstü, yanaklar ve çene altında oluşan tüyler istenmeyen tüylerin başında gelirken erkeklerde de sırt, omuz ve elmacık kemiklerinde oluşan tüyler istenmeyen tüylerdir.

Lazer epilasyon

Lazer epilasyon

Ağda ve epilasyon cihazlarına yapılan tüy alma işlemlerinde tüy kökünden koparılır. Bu durumda kök tekrardan tüy üretmeye başlayacağı için en iyi çözüm lazer epilasyon ile kıl köklerini ve hücrelerini yok etmektir.

Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer

Lazer epilasyon sürecinde epilasyon yapılacak olan bölgeye özel bir jel sürülür sonrasında ise lazer başlıklar ile sadece kıl köklerine şoklar uygulanarak kıl hücrelerinin sayısı azaltılır ve hücreler zayıflatılır.

Ankara’da hizmet veren Dr. Dermatolog Fulya Tezel 3 – 8 seans arasında dudak, bacak, sırt, omuz, kol, bikini bölgesi, koltuk altı gibi bölgelere lazer epilasyon uygulayarak sizi istenmeyen tüylerinizden kurtarıyor.

Fulya Tezel ile http://drfulyatezel.com/tedavi-12-lazer-epilasyon.html adresinden online danışma ile randevu alabilir ve merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir