Mikro Saç Kaynak Yöntemi Nasıl Uygulanır?

Eskiye nazaran günümüzde güzellik konusunda pek çok başarılı adım atılmıştır. Bunların en başında ise saçlarından şikâyetçi olan bayanlara sunulan saç kaynak yöntemi yer alır. Saçların daha dolgun ve daha uzun olmasını sağlayan saç kaynak uygulaması, kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılır. Saçın yapısına göre değişiklik gösteren bu uygulamada belirleyici olan bir diğer unsur ise seçilen yöntemin maddi boyutudur. Kaynakta kullanılan saçın kalitesine göre fiyatlarda değişim gözlenir.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Dünya üzerinde gerek fiyatından gerekse de kullanışlı oluşundan dolayı sıklıkla mikro saç kaynak yöntemi tercih edilir. Mikro kaynak, yapılacak olan en ince saç tutamları ile saç dokusu yumuşak ve saç telleri ince olan kişilere uygulanan bir yöntemdir.

Mikro Saç Kaynak Ne Kadar Kullanılabilir?

Diğer saç kaynakları göz önünde bulundurulduğunda yapısal olarak saç ile olan bağlantıları daha az olan mikro kaynağın kullanım süresi de daha azdır. Genel olarak 2 ya da 5 ay arasında kullanım sağlanabilir. Dünya üzerinde saçları daha yoğun göstermek amacı ile tercih edilir. Mikro kaynak hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için Atrium Paris Kuaför ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir