Modern Dekorasyon Fikirleri; Parçalı Tablolar

Parçalı tablolar modern dekorasyonun vazgeçilmez unsurları olarak dikkat çekiyor. Uygulandıkları mekana modern ve çağdaş bir görünüm kazandıran bu aksesuarları ister salonunuzda ister oturma odanızda isterseniz mutfağınızda kullanabilirsiniz.

Dört Parçalı Tablo

Dört Parçalı Tablo

Farklı boyutlarda hazırlanan bu tabloların parça sayısı da uygulanacak mekanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Uygulandığı mekanın rutin görünümünü bir anda değiştiren tablolar hem ekonomik hem de şık bir aksesuar olarak tercih ediliyor.

Modern Kanvas Tablolar

Kanvas Tablolar

Kanvas Tablolar

Yaşadığınız mekanları sanatsal bir dokunuşla değiştirmek istiyorsanız kanvas tabloları tercih edebilirsiniz. Parçalı olarak hazırlanan kanvas tablolar ile hem görsel olarak şık bir mekan hem de modern bir yaşam alanı kazanabilirsiniz.

Farklı boyutlarda ve farklı sayıda parçalardan oluşan kanvas tablolar dekorasyonda ince bir zevk göstergesi olarak dikkat çeker. Eski ve demode dekorasyon aksesuarları yerine kullanılan bu tablolar aynı zamanda görsel olarak da çekici aksesuarlardır.

Parçalı Tablolar

Parçalı Tablolar

Parçalı kanvas tablolar eski usul tabloların aksine daha renkli ve daha canlı bir görünüme sahiptir. Dijital baskılama tekniği ile üretilen tablolar günümüz dünyasına daha uygun modern bir aksesuardır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir