Özgür Topuklar

Sevgililere ithaf edilen bazı şarkılarda uzun ve yalnızlık içinde geçen kışların ardından baharın gelişi ve güneşin ortaya çıkışının konu edilmesine çok yabancı değiliz.

Kışı seven çok sayıda insan olsa da, kış genellikle kasveti, soğuğu ve yalnızlığı resmeder zihinlerde.

Aylar boyu vücut ve hayat betonlar arasında hapsedildiğinden, yazın ve güneşin kapıdan görünmesi insanda kıpırtılar ve heyecanlar yaratıyor.

topuklu sandalet modelleri

topuklu sandalet modelleri

Bu heyecan, bayanların kıyafet seçimine, ve en dikkat çekici biçimde, ayakkabı seçimine yansıyor. Geçen yazın modası topuklu sandaletler, yeni ve değişik çeşitlerle bu sene de bayanların tercihi olacak gibi.

Rahatlık İçin Dolgu Topuklar

Bayanlar, kışın ayaklarını bot ve çizmelerin içine hapsediyorlar. Yaz geldiğinde, bir yandan ayaklarına nefes aldırmak, bir yandan topuklu ayakkabıdan vazgeçmeden şık bir görünüme sahip olurken, bir yandan rahat hareket edebilmenin çaresini arayanlar, dolgu topuk sandaletleri tercih edebilecekler.

dolgu topuk

dolgu topuk

Mantar topuklar, ahşap görünümlü topuklar, gümüş, metalik renkler, çiçekli, kot görünümlü desenler olduğu kadar, düz renkler de bayanlara bu modelleri her çeşit yazlık kıyafetlerine ve çantalarına uydurma konusunda ellerini kolaylaştıracak.

Hanımlar, düz renk blüz – spor pantolon kombinesi ile, veya rengarenk bir elbise veya uzun rahat etekler ile uydurabilecekleri bir topuklu sandaleti mutlaka beğenecekler.

İnce Topuklar, Platform Topuklar

“İnce topukla da başımın çaresine bakarım, önemli olan şıklık” diyen bayanların halen hayli seçeneği mevcut olsa da, 2015 yazı için tasarlanan platform topuklar, rahatlık artısı da eklenince, bayanların beğenisini kazanarak, ince topuklu sandaletlerin pabucunu dama atabilecek gibi görünüyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir