Su Geçirmeyen Hoparlör Türkiye’de!

Günümüz teknolojisi hemen her gün farklı alanlardaki gelişimi ile kendisini gösteriyor. Teknoloji içerisinde yaşanan değişim v e gelişmeler elbette ki insanların faydasına. Teknoloji takipçilerini sevindirecek olan en son gelişmelerden birisi ise su ile arası oldukça iyi olan hoparlör. Hemen her alanda kullanabileceğiniz bu hoparlörü havuz başında, denizde rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

hopörler

hopörler

 

Müzik Severlerin Yeni Tercihi

Müzik dinlemeyi sevenleri, özellikle yüksek sesle müzik dinlemeyi sevenlerin yeni tercihi olan bu hoparlör tamamen suya dayanıklı bir biçimde üretildi. Mayıs ayının ortaları gibi ülkemizde satışa sunulacak olan bu model teknoloji severleri daha şimdiden heyecanlandırmaya başladı bile.

Dış ortamlarda rahatlıkla müzik dinleyebileceğiniz bu model hemen her türlü testi eksiksiz bir biçimde tamamladı. Kaliteli ve keyifli bir müzik tercihi için oldukça farklı ve özel bir model.

su geçirmez hopörler

su geçirmez hopörler

Braven hoparlör bataryası ile de görenleri şaşırtacağa benziyor. Tam olarak 12 saate kadar dayanıklılık gösterebilen bu batarya sayesinde kesintisiz olarak müzik dinleyebileceksiniz. Doğru müziğin en doğru frekansları için teknoloji severler mayıs ayına kadar bekleyecek.

braven hopöler

braven hopöler

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir