Yakın Zamanda Demode Olacak Olan Giyim Parçaları Hangileri?

Moda akımları içinde değişim her sezon yaşansa da bazı giyim parçalarının özellikle sokaklarda modası bir süre daha devam ediyor. Bu modelleri arasında artık iyice rafa kalkan ve kullanılması gereken kıyafetler ve stiller yer alıyor. Yakın zaman içinde hayatımızdan tamamen çıkacak olan demode giyim parçaları ve stillerini sizin için araştırdık.

  • Moda akımı içinde hayatımıza yer edinen ofis şıklığında ceket etek ve gömlek kombini artık tamamen demode olma yolunda ilerliyor. Bunun yanında az topuklu ya da topuksuz ayakkabı kullanımı da ofislerde tercih edilmeyen bir seçim olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yerine kalem etek ve şık bir bluz tercih edebilirsiniz. Ayakkabı seçiminde de yüksek topukluları seçmeniz önerilir.
  • Sokak giyim modasında yer alan salaş giyim stilinde iki parça kombinde iki parçadan en az birinin salaş olması gerekiyor. Aynı zamanda yüksek bel pantolonlar hem şık duruşu hem de moda olması ile daha çok tercih edilen pantolon modelleri arasında yer aldı.
  • Büyük ve hantal çantalar ise yerini küçük çanta modellerine bıraktı. Bu sebep ile bavul tipi çantalarınızı bir kenara kaldırma vakti artık geldi.
  • Mini etek altına tercih edilirken bilekte biten botlarda yerini daha zarif bir seçim olan yüksek topuklu ayakkabılara bıraktı. Bunun yanı sıra kısa şortlar altına tercih edilen renkli çoraplarda artık demode parçalar arasında karıştı.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir