2017 İlkbahar Yaz Sezonunda Şapka Modası

2017 ilkbahar yaz sezonunda göreceğiniz giyim moda parçaları arasında şapkalar yer alıyor.  Birçok tasarımcının koleksiyonları içinde yer alan şapkalar, farklı türlerde karşımıza çıkıyor. Yeni sezonda da moda parçaları arasında yer alan şapka modelleri ile ilgili olarak söylenebilecek olan en önemli detay ise, sıcak aylarda şapka kullanımının oldukça şık olacağıdır.

şapka modası

şapka modası

Yeni Sezonda Şapka Modelleri

  • Kovboy şapka modelleri yeni sezonda oldukça trend olan parçalar arasında yer alıyor. Vahşi batının sert stilli olan modelli farklı tasarımlar ile görülebiliyor
  • Yaz aylarında havuz ve denize girerken kullanabileceğiniz havuz içi şapka modelleri bu sezonun trendi olacaktır. Oldukça farklı tür modellerinde retro tarzı detaylar dikkat çekiyor.
  • Bere modelleri de bu sezonda moda olan parçalar arasında yer alıyor. Taşlar, çiçekler ve farklı desenler ile süslü olan bereler yeni sezonda kombinleriniz ile uyum sağlayacak.
şapka modelleri

şapka modelleri

  • Tüllü şapka modelleri yeni sezonda karşımıza çıkacak olan modeller arasında yer alıyor. Siyah ve farklı renk detayları ile şekillenen bu tasarımlar ile dikkat çeken tasarımlar farklı kullanım şekilleri ile de yeni sezonda kullanabileceğiniz model arasında yerini alıyor.
  • Sportif giyim stilinden hoşlanan için beysbolcu şapka modelleri yeni sezonda yardıma koşacak olan tasarımlardır. Birçok ünlü markanın koleksiyonu içinde yer alan model farklı desenler ile renklendirilerek sunuluyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir