2018’de Gelinlikler Bohem Esintili Olacak

Özellikle son on yılda kadınların büyük bir kısmının giyim tarzı bohem olarak ön plana çıkmakta. Şimdilerde ise günlük hayatta kullanılmakta olan bohem giyim tarzı artık gelinliklerde de kendini göstereceğe benziyor. Pek çok kadın her ne kadar prenses model kabarık tarzdaki gelinlikleri hayallerindeki gelinlik olarak düşünüyor olsalar da zarif, özgün ve farklılığını ortaya koymayı isteyen kadınlar; bohem gelinlikler ile istediklerini elde etmeyi başarmış oluyorlar.

gelinlik

gelinlik

Gelinlerin Yeni Favorisi

Bütün dünyayı etkisi altına almayı başarmış olan bohem tarzı klasik tarzdaki kıyafetlerin yanı sıra gelinlik, aksesuarlar, gelinlik çiçeği gibi detaylarda da günlük hayatlarında kullanmakta oldukları bohem stili sürdürmeyi başaracaklar. Böylesi gelinlik modellerinde genel itibari ile hippi, vintage, gipsy ve bohem giyim tarzını harmanlamaktadır. Dolayısıyla bu tarz bir gelinlik seçecek olan kadınlar; doğal ancak aynı zamanda şık bir gelinlik ile özel günlerine katılmış oluyorlar.

gelinlik modası

gelinlik modası

Sıradan, herkesin kullandığı gelinlik modellerini seçmek yerine kendine özgü bir gelinlik seçmek isteyen kadınlar için hazırlanmakta olan gelinlik modellerinde yer alan örgü ve dantel detayları; ipek, keten, pazen, kadife tarzındaki kumaşlar ile beraber oldukça başarılı bir şekilde kullanılmış olacaktır.

Böylesi gelinlikler seçileceği zaman gelin çiçeği mümkün olduğu kadar taze çiçeklerden yana olmalıdır. Özellikle kır düğünlerinde doğal çiçeklerden hazırlanmakta olan gelin çiçeğinin yanı sıra yine çiçeklerden yapılmış olan taç ile oldukça güzel bir görüntü ortaya çıkmış olacaktır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir