Dekorasyonda Ürün Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Güzel, şık ve pozitif enerjiye sahip yaşam alanlarına kavuşmak için ev dekorasyon alanında yapılacak yenilik insanların son dönemlerde tercih ettiği uygulama olmuştur. Ev dekorasyonunda değişiklik yaparken ürün ve malzeme başta olmak üzere birçok konuda dikkatli olunmalıdır. Aksi halde yapılacak yanlış uygulama maddi zarardan başka bir şey olmaz.

mutfak dekoru

mutfak dekoru

Ev dekorasyonunda değişiklik eşyalarda ve ev konseptinde olmak üzere iki farklı şekilde yapılır. Ev dekorasyonunda yenilik aşama aşama yapılmalıdır. Başlangıç olarak dekorasyon uygulaması yaptıracak insanların ilk yaptıkları yenilik evin duvar alanlarında olmuştur. Oluşturulacak dekorasyona uygun duvarın renk veya kâğıt seçimi ilk hamledir. Evin duvar alanında yapılan yenilik sonrası duvar rengine uygun kullanışlı ve fonksiyonel mobilya tercihi bir diğer hamledir.

açık renkler

açık renkler

Mobilya Tercihinde Açık Renk Seçimi

Özellikle mobilya tercihinde açık renklerin tercih edilmesi her duvar kağıdı ve rengi ile uyumluluk gösterir. Aksi durumda ev dekorasyonunda bütünlük bozulur.  Ev dekorasyonunda yapılan son hamle ise dekorasyonu uygun amaçlı aksesuar ve perde seçimidir. Dekorasyon yapılan evlerde perde tercihi stor perdeler olmuştur. Yapılan tüm yenilikler şık ve estetik işve yaşam alanlarına kavuşmanızı sağlar.

açık renk mobilyalar

açık renk mobilyalar

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir