Modern Evlerin Geleneksel Mobilyaları

Artık Türk Aile yapısında gelenek halini alan koltuk takımları, hem misafir ağırlama vazifesi yapmakta, hem sandık görevi görmektedir.

Koltuk takımı alırken ya da yenilerken; ağacının sağlamlığına, boyutlarına, döşemesinin rengine, kullanışlı olup olmadığına ve en önemlisi fiyatına bakmanız gerekir. Öncelikle ne tür bir takıma ihtiyacımız olduğunu belirlememiz gerekir. Küçük salonları daha büyük ve ferah göstermek için, köşe koltuk takımları idealdir. Zevkinize göre model ve renk seçiminde bulunabilirsiniz. Özellikle, salonlarda koyu renkli mobilya seçmek, salonunuza güzel ve ağır bir hava katabilir.

Kumaş seçiminde de özenli ve dikkatli olmalısınız. Özellikle kolay silinebilen, yumuşak dokulu ve terletmeyen kumaş seçmeniz yararlı olacaktır.

Köşe Koltuk Takımı Seçmenin Püf Noktaları

Köşe Koltuk Takımı

Köşe Koltuk Takımı

Özellikle yastıkların fermuarlı olmasına dikkat edin. Yıkarken kolaylık sağlar.

Döşemeleri kolayca çıkan cinsten olmalı, kolay temizlik sağlar.

Döşeme kumaşı tek renk ve koyu olursa, salonunuza güzel bir hava katar.

Eğer salonunuz küçükse açık renkleri tercih etmeniz gerekir.

Bir kaç parça ve ayrılabilen koltuk takımı idealdir.

Köşe Koltuk

Köşe Koltuk

Çiftçioğlu mobilyada zevkinize ve salonlarınıza uygun köşe koltuk takımları bulmanız mümkündür. Evinizin dekorasyonunu köşe koltuk takımları ile tamamlayın. Zevkinize uygun köşe koltuk takımları için; http://www.ciftcioglumobilya.net/kose-takimlari adresini mutlaka ziyaret edin.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir