Güneş Boğa Burcunda

Güneşin boğa burcuna girdiği bugünlerde, bu burç üstüne bilgi sahibi olmak hiç de fena olmaz diye düşünerek, 21 Nisan-20 Mayıs arasında doğan boğa burçlarının kişilik özelliklerini bir araya getirdik.

güneş

güneş

Gereksiz inatçılıkları
Boğa burcun insanları kendilerini başarıya ulaştıracak inattan her zaman uzak dururlar. İş hayatında ya da herhangi bir durumda başarılı olmak için asla inat etmezler. Ancak bir şeyi yap dediğinizde yapmamak için ya da yapma dediğinizde yapmak için inanılmaz bir şekilde inat ederler.

Hırs nedir bilmezler
Hırs kelimesinin anlamından bihaberdirler çünkü sadece yapılması gereken şeyleri kusursuz bir şekilde yapmaya çalışırlar. Başarılı olmak için hırslanmaları mümkün değildir. Ama hırstan yoksun olmaları, onlarla mücadele edebileceğiniz anlamına gelmez. Onlarla mücadele etmek hiçbir zaman zevkli değildir, tepki vermeyerek rakiplerini delirtirler.

Düzenli olmaya takıntılı ama komiktirler
Boğa burcu insanının titizliği yüzünden bile belli olur. Zaman zaman başkalarını korkutmamak için dağınıkmış numarası yaparlar. Aksi ve huysuz görünseler de kesinlikle çok neşeli insanlardır; gülmeyi ve güldürmeyi çok severler. Kendileriyle alay etmekten hiçbir zaman rahatsız olmazlar.

damla sönmez

damla sönmez

Çok kıskançtılar
Boğa burcu insanları, kıskançlıklarını belli edenler ve etmeyenler şeklinde ikiye ayrılırlar. Kıskanç olmayan boğalar diye üçüncü bir sınıf bulunmaz. Yaşamları boyunca çok az insanı severler ve sevdikleri için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Ama hemen hemen her konuda paylaşımcı olan bu kişiler, sevdikleri konusunda asla böyle değildirler. Boğa burcu sevdiği insanı hiç kimseyle paylaşmak istemez.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir