Kozmetik Sizi Esir Almasın

Güzellik dendiğinde ilk akla kozmetik gelir. Çünkü günümüzde güzellik tamamen kozmetikten doğan ürünlere ve bakım çeşitlerine uyarlanmıştır. Herkes güzel olma hırsına yenik düşüp soluğu kozmetiğin imkanlarında almıştır. Fakat bu ne denli yararlıdır? Güzellik uzmanları kozmetiğin dozunu iyi ayarlamamız gerektiği konusunda bizleri uyarıyor. Çünkü kozmetiğin gerektirdiği bazı olaylarda kimyasal devreye giriyor.

güzellik

güzellik

Doğallığınızı Konuşturun

Kimyasal madde içeren kozmetik ürünleri sizi mevcut durumda güzelleştirebilir. Ama bunun ömrü azdır. Ortalama bir insanın 55 yıllık ömrü olduğunu varsayarsak bu kozmetik sizi sadece 20’li ve 30’lu yaşlarınızın başında kurtarır. 35’i aştığınızda kırışıklıklar ve lekeler yaşlılığınızı esir alacaktır. Kozmetiğin oyununa gelmeyin.

kozmetik

kozmetik

Yaşlılığınızı da garantiye alarak dozu iyi ayarlayın. Güzellik koşulsuz şartsız kimyasal ürünlerle kazanılacak bir şey değildir. Doğallığınızı kullanarak da güzelliği elde edebilir, hayallerinize kavuşabilirsiniz. Eğer sizde güzel olmak, her yaşta güzel kalmak istiyorsanız kozmetiğin hayatınızın her alanında olmasını engelleyin. Belirli yerlerde gerekiyor tabii ki ama fazla kaçırmayın. Yaşlanınca üzülür, çok pişman olursunuz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir