Maden Suyu ile Sivilcelere Son

Özellikle ergenlik dönemindeki gençlerde yoğunlukla bulunan baş belası sivilcelerden nasıl kurtulabileceğinizi siz değerli okuyucular için bu yazımızda paylaşmak istedik.

sivilce

sivilce

Hoş görüntü vermeyen sivilceler gençlerin genelinin psikolojisini dahi bozabiliyor. Genç kızlarda da genellikle adet döneminde iken çoğalan bu aknelerden aşağıda anlatacağımız karma cilt maskesini uygulayarak kurtulabilirsiniz.

Karma Ciltler için Sivilce Maskesi

Bizim size önerimiz birçok doğal maske arasında en etkilisi olan maden suyu maskesi olacak. Bu maden suyu içinde bulunan mineraller gözenekler aracılığı ile cildinize girer ve onu besler. Kişinin yüzünü düzenli aralıklarla uygulandığı takdirde daha canlı parlak ve pürüzsüz hale getiren maden suyu maskesi nasıl yapılır diye sorarsanız maden suyunu buz kalıplarına koyup buz tutturun.

maden suyu ile sivilcelere son

maden suyu ile sivilcelere son

Bu buz kalıplarından her sabah bir tane alıp özellikle T bölgesine sürün. Bu işlemi masaj yapar gibi uygulayın. Bu hem cildinizi diriltir hem de sıkılaştırır. Eğer isterseniz maden suyunu dondurmadan önce yarım limon sıkabilirsiniz. Bu sayede t bölgesindeki yağ oranını da dengelemiş olursunuz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir