Modüler Halı Nedir?

Her alanda yaşanan modüler rüzgarı halıları da etkiledi. Modüler halılar standart ebatlardan ve desenlerde kurtulmanın simgesi durumunda. Halıya göre oda düzenlemenin önüne geçip odaya göre halı tasarlamanın yolu olan bu halı modelleri halı parçaları birleştirilerek oluşturulur. Büyüklü küçüklü parçaların birleştirilerek elde edilen halıların kombinasyon seçenekleri oldukça fazla.

modüler halı

modüler halı

Modüler Halı İle Farklı Kombinasyonlar Üretilebilir

Dekorasyonun ana kriterlerini etrafında şekillendirilebilecek halılar istenilen büyüklükte tasarlanabilir. İstenildiği kadar alanın kapatılması sağlanarak odaya, kişiye ve genel tasarıma uygun modeller çıkarılabilir. Üç farklı kesim modeline ve her bir modelin de 8 farklı renk seçeneğine sahip olan modüler halı özel kaymaz tabana sahip. Bu taban sayesinde yerleştirilen yerde sabitlenir. Elektrikli süpürgelerle rahatlıkla süpürülebilir. Yüzde 100 Nylon olduğu için kolayca kirlenmez, kirlendiği zaman ise rahatça temizlenir.

modüler halı nedir

modüler halı nedir

Yerden kaldırıldığında iz bırakmaz. İz bırakmama özelliğini, halı, ömrü boyunca korur. Yerden kaldırmak istenildiğinde hızla kaldırılıp küçük bir dolaba yerleştirilebilir. Tekrar serilmek istendiğinde hızla serilir. Parça ekleyip çıkarılarak boyu ve tasarımı değiştirilebilir. Farklı renklerle istenilen kombinasyonlar uygulanabilir. Modüler halı, ev dekorasyonu alanında farklılık ortaya çıkaran ürünler arasında. Bu haliyle tasarımlarda fikir üretmeyi kolaylaştırıyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir