Okuyan Herkese Eyvallah

Edebiyat camiamız son dönemlerde ortaya çıkan yeni yazarlarıyla daha da büyüdü ve bu alanın gelişmesinin devam edeceği noktasında da güven tazeledi. Hikmet Anıl Öztekin adında bir adam yazdığı eseri okuyucuyla buluşturdu ve o andan sonra onun için her şey çok farklı oldu. Elif Gibi Sevmek serisi ile gönülleri fetheden yazarın son kitabı Eyvallah’ta büyük ilgi gördü.

eyvallah

eyvallah

Çıktığı Yılın En Çok Satan Kitabı

Yazarın önceden yazdığı kitapları son yazdığı kitabın güzel olacağı noktasında teminattı. Tasavvufu ön plana alarak farklı bir aşk yazan Hikmet Anıl Öztekin’in Elif Gibi Sevmek kitabı çıktığı yılın en çok satan kitabı olmuştu. Son çıkan kitabı Eyvallah’ta ona rakip olacak gibi görünüyor. Raflara taşındığı günden bu yana öne çıkanlar listesinden inmeyen Eyvallah, büyük ilgi görüyor.

hikmet anıl öztekin

hikmet anıl öztekin

Yazarın kullandığı harika düzen, dokundurduğu hisler ve var olan kalemi gerçekten de okuyucuyu çok etkiledi. Tesadüfen değil hakikaten de bileğinin hakkıyla buralara geldiğini netleştirdi. Kesinlikle herkesin okuması gereken kitaplar yazdı ve bundan sonrada devam edecek.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir